Zimowy Tommy Hilfiger

Jedna z najbardziej pożądanych marek męskiej odzieży. Tym razem skupimy się na zimowej odsłonie kolekcji butów od Tommy’ego Hilfigera. Panowie, którzy jeszcze nie wyposażyli się w adekwatne do pogody buty mogą zastanowić się nad zakupami w jednym ze sklepów, gdzie takowe buty można nabyć.

Z kolekcji tej firmy wybrałem dwa ciekawe modele, które powinny przypaść do gustu większości panów. Pierwszy z nich to ciekawe kozaki. Są to buty wysokie, wiązane. Wersja w kolorze czarnym prezentuje się bardzo skromnie, lecz elegancko. Idealnie nadają się do codziennego noszenia. Świetnie komponują się z tradycyjnym, niebieskim jeansem. Wykonane oczywiście ze skóry, a w tylnej części zamszowe wstawki zapewniające komfortowe noszenie.

Cena tego modelu waha się pomiędzy 600-650zł w zależności od miejsca zakupu. Obuwie z pewnością warte swojej ceny, gdyż solidne wykonanie sprawia, iż wytrzymają pewnie dłużej niż jeden zimowy sezon. Kolejnym z modeli, które chciałem zaprezentować są zimowe sztyblety. Projektanci Tommy’ego Hilfigera słusznie zauważyli, że stretchowe wstawki na boku dobrze komponują się z wyższą cholewką oraz podnoszą komfort zakładania i noszenia butów, które dobrze przylegają do kostki.

Sztyblety w kolorze koniakowym, wykonane ze skóry są bardzo wytrzymałe ale i niezwykle eleganckie. Świetnie sprawdzą się jako obuwie na nieformalne wizyty, gdzie wypada założyć coś bardziej eleganckiego od wysokich trampek i materiałowych spodni. Cena? 500-550zł.