Za co kochamy biżuterie z cyrkoniami?

Ponoć najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Kiedyś wartość diamentu była ceniona przez jego nadzwyczajny kolor i piękno, obecnie pragniemy ich, bo są drogie. Czemu jednak nie kupić czegoś równie pięknego, ale za to znacznie tańszego? Kolczyki czy pierścionki z cyrkonii sprawdzą się jako wspaniały prezent dla bliskiej osoby!

 

Co to jest cyrkonia

Jest to syntetyczny kamień szlachetny, który swoim pięknem do złudzenia przypomina diamenty! Stosowany w jubilerstwie, do wyrobu różnego rodzaju biżuterii jak kolczyki, wisiorki, bransoletki czy pierścionki. Oryginalnie bezbarwny może być wykonany w dowolnym kolorze.

 

Biżuteria

Elegancka biżuteria z cyrkonii świetnie sprawdzi się do każdej stylizacji. Nada subtelnego blasku codziennym outfitom. Dzięki wspaniałym zdobieniom podkreśli elegancje podczas oficjalnych czy wieczornych spotkań.

Złote kolczyki z cyrkoniami (źródło: Ergold Jewellery)

Jest to naprawdę uniwersalny i praktyczny kamień. Kolczyki z cyrkonią wspaniale prezentują się oprawione w złoto czy w srebro, niezależnie od odcienia metalu. Również wielkość tej biżuterii nie ma większego znaczenia. Mniejsze czy większe kolczyki z cyrkonią, przepięknie rozjaśnią i nadadzą specjalnego blasku twojej twarzy oraz podkreślą kobiecą urodę. Warto posiadać parę takich kolczyków na specjalne wyjścia jak randka z ukochanym, czy oficjalna, firmowa gala.

 

Czemu mądrzy mężczyźni kupują pierścionki z cyrkoniami?

Oczywiście na ważne okazje takiej jak urodziny, gwiazdka czy oświadczyny chcemy uhonorować kobietę bliską naszemu sercu. Dlatego warto zainwestować swoje pieniądze w pierścionek z cyrkoniami. Takim wyborem zaprezentujemy się jako osoby wyedukowane, inteligentne i z dobrym smakiem. Nie chodzi tutaj o oszustwo. Każda dziewczyna pragnie diamentów, niestety nie każdego na nie stać. Dlatego pierścionek z cyrkonii zaspokoi „diamentowe” pragnienie, a ty zostaniesz doceniony jako ten, który dba o potrzeby swojej ukochanej.

Obecnie biżuteria z cyrkonią jest bardzo popularna na naszym rynku. Dzięki swojej przyjaznej cenie i uderzającym podobieństwie do diamentów na dobre zadomowiła się w naszych codziennych stylizacjach. A Każda elegantka i kobieta z gustem lubi dołączać takie błyskotki do swoich stylizacji.