Wiosenne propozycje od Deichmanna

Duże sieci sklepów nie próżnują i podobnie jak najwięksi projektanci, przygotowali nowe propozycje wiosenne. Mimo, że są to ogromne sklepy sieciowe sprzedające na skalę masową, to do stylistyki i jakości obuwia nie można mieć zbyt wielu zastrzeżeń. Przyjrzyjmy się kilku ciekawym propozycjom dla kobiet, które przygotowała ta niemiecka sieć sklepów.

Generalnym trendem, który jest charakterystyczny dla niemal wszystkich producentów, są pastelowe kolory użyte do kolekcji wiosennej i letniej na najbliższy rok. Deichmann nie wyłamał się z tej propozycji i również korzysta z tego motywu. Trzeba jednak zaznaczyć, że buty damskie proponowane przez tę firmę są wykonane bardzo ciekawie. Zastosowanie licznych wzorów sprawia, że idealnie sprawdzą się z letnimi sukienkami, które także bywają zdobione różnymi ornamentami. Nie brakuje modeli w grochy czy paski, aczkolwiek przeważają te nieco bardziej stonowane. Niezwykle interesującą propozycję stanowią sportowe botki na koturnie, w mocno różowym kolorze. Stylizowane są na typowe buty do koszykówki, a koturn jest skrzętnie ukryty co pozwala na uzyskanie efektu mocno wydłużonych nóg.

Trzeba przyznać, że kolekcja jest dość odważna pod względem kolorystycznym. Nie brakuje wspomnianego, silnego różu czy bardzo jaskrawej zieleni. To wszystko sprawia, że kolekcja ta albo zdobędzie ogromną popularność albo dość szybko pójdzie w odstawkę.