VANS California – znakomita kolekcja prosto z Kalifornii

Na początku tego roku Vans zaprezentował swoją wiosenną kolekcję VANS California, która po raz kolejny udowodniła, że ten właśnie producent potrafi idealnie połączyć charakterystyczny krój z innowacyjnymi rozwiązaniami. W efekcie powstaje interesujący mariaż stylów, które nie tylko idealnie wpasowują się w najnowsze trendy, ale także wyznaczają nowe kierunki.

Kolekcja na wiosnę tego roku składa się między innymi z takim modeli jak: VANS Chukka Del Barco, Sk8-Hi Boat, czy The Era 46. Dzięki zastosowaniu rozmaitych materiałów, a także świetne dopasowanych do nich kolorów uzyskujemy kolekcję, która nie tylko zachwyca świeżością, lecz również daje duże możliwości wyboru. Projektanci Vansa nie ograniczyli się do prostych rozwiązań, dlatego też w najnowszej serii możemy znaleźć buty zarówno ze skóry, jak i nubuku, czy zamszu. Adekwatne do zastosowanych materiałów kolory oraz łączenia sprawiają, że nie tylko fani tej firmy będą zachwyceni, gdyż patrząc na fasony najnowszej kolekcji całkiem obiektywnym okiem widzimy, że są one naprawdę dobrze zaprojektowane.

Vans po raz kolejny udowodnił, iż wciąż ma doskonałe pomysły na kolejne sezony, a takie pojęcia jak „jałowość”, czy „schematyczność” jest temu producentowi obca. To cieszy, gdyż w obecnych czasach coraz ciężej jest znaleźć ciekawe oferty, które proponowałyby klientom stylowe i oryginalne rozwiązania. Na szczęście schematyczność oraz sztampa nie stanowi zagrożenia, jeśli tylko zdecydujemy się na Vansy.