Jaki t-shirt założyć do marynarki?

logo tommy hilfiger na koszulce

T-shirty męskie przetrwały w niemalże niezmienionej formie już ponad 100 lat i pomimo upływu czasu nadal są nieśmiertelnym klasykiem każdej szafy, nieistotne czy mówimy o szafie mężczyzny 20-letniego, czy 50-letniego. Co mogłoby się wydawać zaskakujące, T-shirty stały się przedmiotem niemałej kontrowersji, kiedy rozpoczęto łączenie ich z marynarkami, dając początek stylowi nazywanemu współcześnie „smart casual”.

Taka kombinacja dla wielu panów nadal pozostaje kwestią zakazaną i uwłaczająca klasycznej elegancji mężczyzn. Dla innych T-shirty stały się już tak łatwym do stylizowania elementem, że najchętniej nigdy nie wróciliby do koszuli z długim rękawem. Odpowiedzmy dziś na pytanie: jakie T-shirty wypada założyć pod naszą ulubioną marynarkę sportową? Zastanówmy się nad możliwościami, jakie posiadamy w naszej szafie.

Białe T-shirty męskie założone pod marynarką będą budzić bezpośrednie skojarzenia z klasyczną koszulą, więc powinny być dla nas najbezpieczniejszym wyjściem przy podejmowaniu tego kroku. Dobrze dopasowany męski T-shirt w kolorze śnieżnej bieli przywodzić będzie na myśl amantów filmowych i buntowników, którzy swoje życie podyktowali łamaniu reguł. Kto z nas nie chciał kiedykolwiek być jak bohater filmu „Buntownik bez powodu”, którego zagrał James Dean czy wyglądać niczym Marlon Brando w filmie „Dziki”?

Powinniśmy również wziąć pod uwagę paletę barw, które często spotykamy w sklepach z męskimi koszulami. Mowa tutaj o T-shirtach w kolorach takich jak czerń, granat i niektóre odcienie szarości. Będą one równie bezpieczną opcją. Dodając do tego subtelne, nierzucające się w oczy, logo marki na piersi, możemy być całkowicie spokojni o nasz ubiór.

Gdy chcemy zaszaleć i puścić wodze naszych fantazji z jaskrawym i kolorowym T-shirtem, powinniśmy dobrać do niego równie niestandardowe spodnie lub marynarkę. Pokażemy w ten sposób nasze poczucie humoru i to, że nie traktujemy naszego wizerunku z przesadną powagą. Pamiętajmy o tym, żeby nie przesadzić, gdyż bardziej będziemy przypominać tęczę lub papugę, niż pewnego siebie mężczyznę.

Po najlepsze T-Shirty zajrzyj na https://www.markoweubrania.com/kategoria/t-shirty.

Jak sami widzimy to, co założymy pod marynarkę, jest tylko i wyłącznie ograniczone przez naszą kreatywność. Nie bójmy się zaryzykować i zamieńmy czasami koszulę z długim rękawem na równie stylowy T-shirt.