Damskie śniegowce McArthur

Prawdziwa zima zaczęła się niedawno. Wiele kobiet ciągle nie zadbało o odpowiednie obuwie zimowe. Dlatego postanowiłem podzielić się ciekawą kolekcją firmy McArthur, której elementy dane mi było zobaczyć na półkach sklepowych. W dalszej części wpisu pokażę kilka najciekawszych modeli śniegowców damskich, które z pewnością przykują waszą uwagę.

Co charakterystyczne dla firmy McArthur, buty te można dostać w wielu sklepach internetowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Za większość z pokazanych niżej modeli nie zapłacimy więcej aniżeli 130-150zł. Mimo niskiej ceny otrzymujemy całkiem dobry produkt o niezłym designie, co będzie widać na zdjęciach.

Kolekcja na tę zimę liczy aż 18 modeli. Część z nich prezentuje się bardzo klasycznie, inne zaś wręcz przeciwnie. I to właśnie te nieco mniej standardowe modele sprawiają, że kolekcja tej firmy jest godna zainteresowania.

Mimo, że widoczne na zdjęciach buty, to obuwie przede wszystkim ciepłe i wygodne, to nie zapomniano o kwestii estetyki. Kilka ciekawych zabiegów stylistycznych sprawiło, że ciężko znaleźć podobne modele w innych tegorocznych kolekcjach.